پروژه ها

مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان

مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان

مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان

آشنایی با مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان

شرکت سرمایه گذاری پیشرو دومان توکان، انتخاب ایده آل برای سرمایه گذاران.

دستیابی به آرزوهای آینده مشتریان و سهامداران و خدمت موثر به جامعه ایرانی.

بسیاری از افراد از بدو تولدشان می‌دانند که به دنبال چه هستند.

عنوان مدیر ارشد بیشتر در سازمان های بزرگ با لایه های مدیریتی متعدد در شرکت مورد استفاده قرار می گیرد اما مدیریت در شرکت دومان توکان به معنی تعهد به مردم کشور نهفته است. یک مدیر ارشد دارای مسئولیت‌ها و اختیاراتی است که دامنه وسیع‌تری نسبت به یک مدیر خط مقدم دارد، و معمولاً دری برای مدیران ارشد باز است تا به سمت نقش مدیر یا مدیر کل بروند.

 طرف دیگر این است که موقعیت مدیریت می تواند چالش های زیادی را در بر داشته باشد، موسس شرکت سرمایه گذاری دومان توکان با تمامی مدیران ارشد خود تمام این چالش هارا به جان خریدند و خدمات خود را به نفع مردم و پیشرفت کشور ایران ارائه داده اند و تقریباً همیشه مسئولیت های زیادی را با خود به دوش کشیدند.

 چرا که هدف های آن ها از چالش های زندگیشان بزرگتر و قوی تر بوده و می باشد. مدیر ارشد بودن برای افراد ضعیف نیست به همین خاطر است که شرکت سرمایه گذاری دومان توکان مدیران ارشد و نیرومندی خلق کرده است. بیشتر مردم مدیران را فردی منطقی، هدفمند و قاطع می دانند اما مدیران ما در کمال قاطعانه بودن افرادی دلسوز،متعهد و مهربان اند که هدف اصلیشان کشورشان است. آنها قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه چه کاری انجام دهند، مراحل تحلیل و بررسی زیادی را پشت سر می گذارند.

 انجام پس از تفکر می آید. مدیران ارشد در یک زمان یک مشکل را برای حل انتخاب نمی‌کنند. شرکت پیشرو دومان توکان علاوه بر سرمایه‌گذاری موفق به عنوان یک شرکت خلاق، توانست مدیران موفقی را در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری ، گردشگری و ... تربیت نمایدف ما آن هارا برای خدمت به کشور و خدمت به مردم پرورش دادیم.

همان‌طور که در دامنه کوهستان، زیباترین مناظر طبیعی می‌رویند و آبادی‌های فراوان در دامنه کوه به وجود می‌آیند؛ دومان توکان نیز با پرورش مدیرانی لایق در حوزه سرمایه گذاری توانست پروژه های زیادی را برای پیشرفت کشور و اشتغال تعداد زیادی از مردم به ثمر نشاند.

ازجمله سمت های مدیران شرکت دومان توکان میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • رئیس هیئت مدیره
 •  نائب رئیس 
 • هیئت مدیره 
 • عضو هیئت مدیره
 •  مدیر عامل 
 • رییس مالی
 •  معاون اجرایی
 •  معاون بخش اوراق بهادار
 •  معاون اجرای بخش سرمایه گذاری
 •  معاون ارشد بخش سرمایه گذاری املاک و مستغلات
 •  معاون اجرایی بخش سیستم های اطلاعات و تجارت الکترونیک

آگهی تاسیس

شرکت سرمایه پیشرو دومان توکان

کلیک کنید