پروژه ها

درباره ما | دومان توکان

درباره ما | دومان توکان درباره ما | دومان توکان درباره ما | دومان توکان

درباره ما | دومان توکان

تاریخچه شرکت دومان توکان

بسیاری از افراد از بدو تولدشان می‌دانند که به دنبال چه هستند.این افراد انگار از طرف خدا برای تغییر سرنوشت وزندگی اطرافیان فرستاده‌شده‌اند. موسس شرکت دومان توکان نیز نیز از آن دسته افراد است. حال با ما همراه باشید تا با مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری دومان توکان آشنا شویم.

تاریخچه شرکت دومان توکان

حتماً تابه‌حال اسم دومان به گوشتان خورده است. دومان اسم محبوب ترکی است که همان‌طور که از معنی نامش که طوفان است، پیدا است ، طوفانی در حوزه‌های سرمایه‌گذاری با دومان توکان قابل انجام است.

موسس شرکت دومان توکان، دومان سهند که پسری متولد دهه 60 بود باپشتکار، صبر، تلاش بی‌وقفه به مردی کارآفرین تبدیل شد، به‌طوری‌که 35 سال بعد یعنی در سال 1396 افراد بیشماری در شرکت او مشغول به کار شدند. وبا حمایت های مالی او و سرمایه گذاری های خلاقانه، افراد زیادی توانستند کسب و کار خودشان را به راه بیاندازند.

هدف اصلی شرکت دومان توکان علاوه بر سرمایه‌گذارهای موفق و سودآور به سرمایه گذاران، تلاش برای کسب برند و بازارهای بهتر اقتصادی و سرمایه گذاری بود.

همان‌طور که در دامنه کوهستان، زیباترین مناظر طبیعی می‌رویند و آبادی‌های فراوان در دامنه کوه به وجود می‌آیند؛ شرکت دومان توکان نیز استعدادهای موسیقی نیز پروراند و با سرمایه و روحیه به جوانان گروه موسیقی مادو حالی نو به سبک پاپ و سنتی کشور داد. علاوه بر فعالیت‌هایی در صنعت سینما و خوانندگی دومان توکان با سرمایه‌گذاری‌هایی در ساخت رستوران‌ها و هتل و کافه‌ها، مکانی لوکس و بی‌نظیر برای جمع‌های خانوادگی ایرانی در نقاط مختلف کشور پدید آورد، که در قسمت پروژ های دومان توکان در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

آگهی تاسیس

شرکت سرمایه پیشرو دومان توکان

کلیک کنید